یا قتیل العبرات

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز مشکل در تهیه فایل مورد نظر خود به شماره 09215940565 در واتساپ پیام دهید. با تشکر

گزارش کار آزمایش کولیس

گزارش کار آزمایش کولیس

 

گزارش کار کامل آزمایش آشنایی با وسایل اندازه گیری (کولیس) مربوط به آزمایشگاه فیزیک پایه 2.

Word + Pdf ... قابل ویرایش!

5 صفحه!

 

این گزارش‌کار شامل: مقدمه کامل، شرح آزمایش، داده‌ها، نتیجه و عوامل خطا می‌باشد. در ادامه بخشی از این گزارش‌کار و نمونه‌ای صفحات آن را مشاهده فرمایید:

کولیس چیست؟

کولیس برای انـدازه‌گیری طـول، ضخامت، قطرهای خارجی و داخلی، عمق حفره و شکاف به کار می‌رود. کولیس دارای یک خط‌کش ثابت با دقت یک میلی‌متر در قسمت پایین و بر حسب اینچ در قسمت بالا و یـک خط‌کـش متحرک مدرج معروف به ورنیه که بستـه به نوع کولیس با تقسیم‌بندی متفاوت دیـده می‌شود.

اجزای کولیس: خط‌کش، ورنیه (خط کش متحرک)، فک‌ها یا شاخک‌های خارجی، فک‌ها یا شاخک‌های داخلی، تیغه انتهایی یا تیغه عمق‌سنج (زائده‌ی انتهای کولیس)، پیچ تثبیت دستگاه (قفل ورنیه).

  ورنیه دارای درجه‌بندی کوچکی است که اغلب شامل 10 قسمت بوده و معادل 9 میلی‌متر است یعنی 9 میلی‌متر در روی خط‌کش کوچک‌تر است. دقت اندازه‌گیری کولیس از تقسیم کردن یک درجه خط‌کش به تعداد تقسیمات ورنیه بدست می‌آید. کولیس برای اندازه‌گیری عمق یک تیغه باریک دارد که به ورنیه متصل است و با آن حرکت می‌کند که اگر صفر ورنیه بر صفر خط‌کش منطبق باشد انتهای تیغه بر انتهای خط‌کش منطبق می‌شود و دقت کولیس حدود 0.05 میلی‌متر است.

گزارشکار آزمایش کولیس

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
CO_997391_6713.zip963.4k

گزارش کار آزمایش ماشین های ساده (قرقره ها)

گزارش کار آزمایش ماشین های ساده (قرقره ها)   گزارش‌کار کامل آزمایش ماشین‌های ساده (قرقره‌ها) مربوط به آزمایشگاه فیزیک پایه 1. Word + Pdf  ... قابل ویرایش! 5 صفحه!   این گزارش‌کار شامل: مقدمه کامل، شرح آزمایش، داده‌ها، نتیجه و عوامل خطا می‌باشد. در ادامه بخشی از این گزارش‌کار و نمونه‌ای صفحات آن را مشاهده فرمایید:   کولیس  چیست؟   ماشین‌های ساده انجا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

گزارش کار آزمایش سقوط آزاد

گزارش کار آزمایش سقوط آزاد   گزارش کار کامل آزمایش سقوط آزاد مربوط به آزمایشگاه فیزیک پایه 1. Word + Pdf  ... قابل ویرایش! 4 صفحه!   این گزارش‌کار شامل: مقدمه کامل، شرح آزمایش، داده ها، نتیجه و عوامل خطا می‌باشد. در ادامه بخشی از این گزارش‌کار و نمونه‌ای صفحات آن را مشاهده فرمایید: سقوط آزاد شتاب سقوط آزاد اجسام در خلا به طبيعت جسم بستگي ندارد. بلکه فقط به محل جسم بستگي دارد. اي ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

گزارش کار آزمایش آونگ ساده

گزارش کار آزمایش آونگ ساده   گزارش کار کامل آزمایش آونگ ساده مربوط به آزمایشگاه فیزیک پایه 1. Word + Pdf  ... قابل ویرایش! 6 صفحه!   این گزارش‌کار شامل: مقدمه کامل، شرح آزمایش، داده ها، نمودارهای رسم شده با اکسل، نتیجه و عوامل خطا می باشد. در ادامه بخشی از این گزارش‌کار و نمونه‌ای صفحات آن را مشاهده فرمایید: آونگ ساده آونگ ساده  عبارت است از نقطه‌ای مادی که به انتهای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان