السلام علیکِ یا فاطمه الزهرا سلام الله علیها

اطلاعیه فروشگاه

انجام هرگونه پروژه ی دانشجویی شامل گزارش کار، تحقیق، مقاله، کارآموزی، پاورپوینت و... و همچنین مشاوره و انجام ثبت اختراع و ثبت شرکت با قیمت توافقی. شما می توانید پروژه های درخواستی خود را از طریق پیامک، پیام رسان ها و یا از قسمت پشتیبانی با ما در میان بگذارید. شماره تماس (مرادزاده): 09199842990 و 09215940565

گزارش کار تعیین فشارِبخار و آنتالپی تبخیر آب

گزارش کار تعیین فشارِبخار و آنتالپی تبخیر آب

 

گزارش‌کار کامل و تمیز تعیین فشارِبخار و آنتالپی تبخیر آب از سری آزمایش‌های شیمی فیزیک 1.

Word + Pdf ... قابل ویرایش!

10 صفحه!

 

گزارش‌کاری بسیار کامل و دقیق شامل مباحثِ هدف آزمایش، مقدمه و تئوری، تعریف و توضیح فشار بخار، تعریف و توضیح کامل نقطه جوش نرمال، روش آزمایش، نتایج و محاسبات، نمودار، بحث و نتیجه‌گیری و دلایل خطا همراه با ذکر و اثبات فرمول‌های مورد نیاز. در ادامه بخشی از متن و صفحاتی از این گزارش‌کار را مشاهده بفرمایید:

آنتالپی تبخیر

مولکول‌های سیال در دیدگاه میکروسکوپی دارای انرزی‌های متفاوتی هستند. بعضی از مولکول‌ها انرژی بیشتری از انرژی متوسط مولکولی دارند و بعضی دیگـر انرژی کمتـری خواهنـد داشت. نحـوه توزیع انرژی در بین مولکول‌های سیال از قانون توزیع ماکسول بولتسمن پیروی می‌کند.

در یک مایع طبق این قاعده، تعداد کمی از مولکول‌ها وجود دارند که دارای انرژی نسبتا زیادی هستند که در داخل مایع در حال حرکت هستند که جهت این حرکت‌ها به صورت اتفاقی است. اگر حرکت این مولکول‌ها به سمت سطح مایع باشد به دلیل انرزی زیاد این مولکول‌ها از مایع خارج شده به فاز گازی شکل می‌روند.

گزارشکار آنتالپی تبخیر

گزارشکار فشار بخار

 

پشتیبانیپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 1,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
52_673500_5834.zip4.2 MB

گزارش کار آزمایش تعیین ثابت گازها

گزارش کار آزمایش تعیین ثابت گازها   گزارش‌کار کامل و دقیق آزمایش تعیین ثابت گازها از سری آزمایش‌های شیمی فیزیک 1 . Word + Pdf ... قابل ویرایش ! 6 صفحه !   این گزارش‌کار شامل هدف، مقدمه و تئوری، نکات ایمنی، شرح آزمایش، داده‌ها و نتایج، محاسبات، بحث و نتیجه‌گیری و عوامل خطا می‌باشد. در ادامه به بخشی از متن و نمونه‌ای از صفحات این گزارش‌کار توجه فرمایید: ثابت گازها مطال ...

توضیحات بیشتر - دانلود 1,000 تومان